Produkty pro bonhams brusel aukce (8)

EURO 38,00 AL PZ TAITTINGER BRUT RESERVE CHAMPAGNE CL 75 ASTUCCIATO

Taittinger se nachází na ruinách slavného opatství, které benediktinští mniši postavili na počest svatého mučedníka Saint-Nicaise ve 13. století. Opatství bylo dlouho považováno za jeden z nejkrásnějších gotických kostelů ve Francii, vlastněný "Comtes de Champagne". Dnes zůstaly pouze sklepy, které tvoří síť galerií, krypt a gotických kleneb postavených v srdci bývalých sádrových lomů z doby galsko-římské. Tyto lomy sloužily v minulosti jako útočiště pro první křesťany a mnohem později hostily šampaňské vyráběné mnichy a dnes jsou hrdě zapsány na seznamu světového dědictví UNESCO. BALENÍ PO 6 LAHVIČKÁCH 1 ks = euro 38,00 1 PALETA 48 BALENÍ = 288 LAHVÍ MINIMÁLNÍ OBJEDNÁVKA 8 PALET
Monopoly Šílenství

Monopoly Šílenství

Produktové informace "Monopoly Madness" Monopoly Madness Máš chuť stát se novým panem MONOPOLY? Tak dnes je tvůj šťastný den! Náš oblíbený realitní magnát si dopřává zaslouženou dovolenou a hledá náhradu. Jaký je výběrový proces? Závod o slávu a bohatství, ale tentokrát se hraje podle trochu jiných pravidel. MONOPOLY Madness poprvé přenáší zážitek z MONOPOLY do arény. Procházej chaotickými ulicemi Monopoly City, sbírej zdroje, kupuj a vylepšuj nemovitosti, přelstí své protivníky a nenech se nachytat na jejich triky, abys vyhrál závod o bohatství. To je šílenství – to je opravdový šílenství! Nový způsob hraní Závodíš s ostatními hráči v kratších kolech chaotickými ulicemi Monopoly City, sbíráš zdroje, kupuješ a vylepšuješ nemovitosti, přelstíš své protivníky a nenech se nachytat na jejich triky, abys vyhrál závod o bohatství. Připrav se na rychlou akci Ovládej buldozer, projížděj budovami, niči nemovitosti s pneumatickým kladivem – to všechno patří k tomu, abys byl bohatší než všichni ostatní. Jedno je jisté: To bude čisté šílenství! Chaotická, zábavná prostředí Prozkoumej čtyři prostředí inspirovaná herním plánem MONOPOLY, z nichž každé má svou vlastní atmosféru a architekturu, včetně nezaměnitelného města a jeho nočního života, pláže a podzimního dne. Každé prostředí nabízí několik úrovní a rozložení, takže je k dispozici celkem 20 arén.
Dárkový Poukaz € 500 - Dárkový Poukaz

Dárkový poukaz v hodnotě 500 €, který lze použít v našem obchodě v Pombii. Kód produktu:1003
Méridienne PRESTIGE LOUNGE Tkanina Vzhled Lnu Natura - MÉRIDIENNE PRESTIGE LOUNGE OD 1590 €

MÉRIDIENNE PRESTIGE LOUNGE IDEÁLNÍ POZICE PRO PERFEKTNÍ RELAXACI S XL POHODLÍM VÍTÁNÍ! SKU: PRMLTALN
Prodej knih z druhé ruky za účelem podpory charitativních aktivit

Knihy z druhé ruky, kterým dáváme druhý solidární život. Prodáváme knihy z druhé ruky a použité, darované jednotlivci a organizacemi, a dáváme jim nový solidární život. Vybrané prostředky jsou určeny na financování projektů Nadace, jako je naše solidární kampaň "Ne bez mých učebnic".
Autentická holicí sada - Kosmetika

V této dřevěné krabičce najdete náš bezpečnostní holicí strojek z francouzského dubu ošetřeného lněným olejem, aby odolal vodě. Tento krásný tradiční holicí strojek je certifikován PEFC a pochází z ekologicky řízených lesů. Je dodáván s 10 nerezovými břity s platinovým povrchem a s pevným holicím mýdlem s vůní zeleného čaje - citronu. Vhodný pro všechny, náš holicí strojek a pevné holicí mýdlo jsou unisex a používají se jak na těle, tak na obličeji :) Ingredience Složení pevného holicího mýdla: Od září 2017 byla stanovena nová norma ISO 16128, která definuje metodu výpočtu indexů přírodního, přírodního původu, biologického a biologického původu. Tento společný referenční rámec umožňuje porovnávat všechny značky na stejné základně. Pro pevné holicí mýdlo se tento procentní podíl v závislosti na dodávkách pohybuje od 80,8 % do 85,12 %, přičemž pracujeme na tom, abychom tento procentní podíl neustále maximalizovali.
Losování - Soutěže

Losování - Soutěže

Bezrolové tašky byly vždy neodolatelné. Objemné nebo těsně srolované, a pokud si přejete, také ploché složené. Individuální formáty, tvary a materiály dělají z těchto tašek efektivního svůdce.
Restaurace ve zlatých a stříbrných lázních - Zlaté a stříbrné lázně

Jsme firma specializující se na restaurování zlata a stříbra, restaurování pozlacených šperků a také metalizujeme nemetalické kusy. Kromě toho jsme náboženský a bratrský obchod.